Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Grami 3*, Bansko Early booking -10%

Grami 3*, Bansko
Early booking -10%

Мал и интимен хотел, лоциран во центарот на Банско, на помалку од 500 м. од жичарницата. Гостопримливоста и удобниот престој ги воодушевуваат сите гости. Располага со ресторан, градина, конферентна сала за мали бизнис состаноци, паркинг, интернет, детски кат, ски гардеробер. СПА Ценар : внатрешен базен, сауна, хидроџет, парна бања, релакс масажи.


GRAMI 3* – Банско
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2020 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2021)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2020 | 03.01-31.03.2021 (не се комбинира со попуст за резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2020 03.01-07.01.2021 29.12-02.01.2021
08.01-31.01.2021 01.02-10.02.2021
Вид на сместување 11.02-31.03.2021  
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба  2+1                           19 €                             21 €                           36 €
 Апартман    2+2                            20 €                             22 €                           38 €
 ПОЛУПАНСИОН 
 Двокреветна соба    2+1                            25 €                             27 €                           41 €
 Апартман    2+2                            26 €                             28 €                           43 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг. 
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: