Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Grand Blue Fafa Hotel & SPA 5* Драч \ Албанија

Grand Blue Fafa Hotel & SPA 5*
Драч \ Албанија

 

 

 

 

 

 

 

Цена по лице на ден во Deluxe Room

Мин.престој

Ноќевање со Појадок

Полупансион

Мин.престој 1 ноќ

40€

47€

Мин.престој 2 ноќи

37€

42€

Мин.престој 3 ноќи

35€

40€

 

Во цената е вклучено:

·       Сместување во Deluxe Room на база ноќевање со појадок / полупансион

·       Користење на Спа Центар: Внатрешен базен, Џакузи, Хамам, Сауна, Парна Бања, Релакс Зона, Солена Соба, Шок Туш, Ледени Тушеви.

·       Анимација за деца

 

Услови:

·       Прво дете 0-5,99 години ГРАТИС

·       Прво дете 6-11,99 години 50% попуст

·       Второ дете 0-3,99 години ГРАТИС

·       Второ дете 4-11,99 години 30% попуст

·       Доплата за +70% од цената на возрасно лице

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: