Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2023

Grand Hotel & Spa 4*- Kopaonik

Grand Hotel & Spa 4*- Kopaonik

 

https://www.grandkopaonik.com/specijalne-ponude/grand-special-ponuda/

hotel_grand_7hotel_grand_8hotel_grand_6

ОПИС:

Grand Hotel & Spa има совршена локација, близу до ски патеките и ски-лифтовите, со прекрасен поглед на пошумените падини на Копаоник. Врвна удобност и удобност во 201 луксузни соби и апартмани, надополнети со бројни простории за одмор и уживање во текот на целата година. Славниот хотел Гранд е гордост на српската хотелска индустрија скоро три децении. За љубителите на супериорна спа-атмосфера, постои Grand Oasis Spa & Wellness Center на 1800м2, што е вистински рај за душата и кој со својот надворешен и затворен базен, светот на сауната и ексклузивните спа-третмани е идеално место за целосна релаксација.

 

ЦЕНОВНИК:

Grand Deluxe Hotel & Spa 4+**** Kopaonik

10% попуст за уплата до 31.10.2022

Ве известуваме дека започна продажбата на аранжманите за зимската сезона.
Искористете го попустот од 10% за рана резервација!
 
За сите информации за цената и достапноста, ве молиме контактирајте не за да ви ја дадеме најдобрата понуда според вашето барање.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: