Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2024

Grand Hotel & Spa 4*- Kopaonik

Grand Hotel & Spa 4*- Kopaonik

 

https://www.grandkopaonik.com/specijalne-ponude/grand-special-ponuda/

hotel_grand_7hotel_grand_8hotel_grand_6

ОПИС:

Grand Hotel & Spa има совршена локација, близу до ски патеките и ски-лифтовите, со прекрасен поглед на пошумените падини на Копаоник. Врвна удобност и удобност во 201 луксузни соби и апартмани, надополнети со бројни простории за одмор и уживање во текот на целата година. Славниот хотел Гранд е гордост на српската хотелска индустрија скоро три децении. За љубителите на супериорна спа-атмосфера, постои Grand Oasis Spa & Wellness Center на 1800м2, што е вистински рај за душата и кој со својот надворешен и затворен базен, светот на сауната и ексклузивните спа-третмани е идеално место за целосна релаксација.

 

ЦЕНОВНИК:

Grand Deluxe Hotel & Spa 4+**** Kopaonik

10% попуст за уплата до 31.10.2022

Ве известуваме дека започна продажбата на аранжманите за зимската сезона.
Искористете го попустот од 10% за рана резервација!
 
За сите информации за цената и достапноста, ве молиме контактирајте не за да ви ја дадеме најдобрата понуда според вашето барање.

// $(".covid19").on('click', function() { // $(".covid19").fadeOut().remove(); // });