Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Grand Hotel 4* - Банско

Grand Hotel 4* - Банско

 

 

 

 

 

 

 

GRAND HOTEL 4* – Банско  www.grandhotelbansko.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10 % попуст за резервација и уплата до 31.10.2020.
БОНУСИ : 7=6, 14=11 за период на престој 01.12.2020-13.03.2021 | 5=4 за период на престој 01.12-20.12.2020
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2020 21.12-27.12.2020 28.12-03.01.2021 04.01-08.01.2021 09.01-12.02.2021 13.02-05.03.2021 06.03-13.03.2021
Вид на сместување мин. 3 ноќевања мин. 3 ноќевања мин. 4 ноќевања мин. 3 ноќевања мин. 3 ноќевања мин. 3 ноќевања мин. 3 ноќевања
Двокреветна соба стандард (2+0) 39 €                            56 €                          85 €                          58 €                          51 €                          57 €                          42 €
Двокреветна соба делукс (макс 2 в.+1 д. до 5.99 год.)                          44 €                            62 €                          91 €                          64 €                          57 €                          63 €                          48 €
Еднокреветна соба (1+0)                          62 €                            90 € /                          93 €                          83 €                          92 €                          68 €
Едноспален апартман (макс 3 в. + 1д. до 5.99 год.)                          50 €                            68 €                        103 €                          70 €                          64 €                          69 €                          54 €
Двоспален апартман (макс 4 в. + 1д. до 5.99 год.)                          45 €                            63 €                          92 €                          65 €                          59 €                          63 €                          48 €
Егзекутив соба (2+0                          58 €                            76 €                        105 €                          78 €                          72 €                          77 €                          62 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауни, парна бања, турска бања, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница
Дополнителни услови : 
 Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
 Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 40€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден