Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Grand Tornik 5* Златибор \ Србија

Grand Tornik 5*
Златибор \ Србија

 

 

 

 

 

Хотел Гранд Торник 5* https://www.monazlatibor.com/rs/galerija

Тип на соба

4 дена / 3 ноќи

5 дена / 4 ноќи

Double Room

450€

599€

Јunior Aparment

540€

720€

Classic Aparment

570€

760€

Superior Aparment

660€

880€

Lux Apartment

899€

1.200€

Connecting Aparment

899€

1.200€

Ценовник валиден за период 30.04 – 04.05.2021
Цена за 2 лица по пакет на база Полупансион

Во цената е вклучено:

·       Појадок и Вечера

·       Доцно одјавување до 17h на денот на заминување

·       Ваучер со 20% попуст за ручек во ROOF TOOP RESTORANT

·       Неограничено користење на Wellness and Spa

·       Мини Аква Парк

·       Фитнес центар

·       Детска игротека

·       Wi-FI низ цел хотел

·       Надворешен паркинг

·       1 ГРАТИС возење со GOLD гондола за цело семејство

Услови за деца:

·       1-во дете до 5,99 години ГРАТИС

·       2-ро дете до 1,99 години ГРАТИС

·       2-ро дете 2-5,99 години со доплата од 35€

·       Деца од 6-11,99 години со доплата од 35€

Во цената не е вклучено:

·       Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца 7-14,99 плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца 0-6,99 ГРАТИС

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: