Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Grecotel Ilia Palms, KYLLINI PELOPONESSE

Grecotel Ilia Palms, KYLLINI PELOPONESSE

GRECOTEL ILIA PALMS 4* KYLLINI PELOPONESSE                                             www.grecotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–СЕ ВКЛУЧЕНО

5

05.05-24.05

30.09-21.10

25.05-14.06

09.09-29.09

15.06-28.06

 

29.06-12.07

26.08-08.09

13.07-26.07

19.08-25.08

27.07-18.08

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

82

96

105

135

191

194

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

106

124

138

176

231

235

3 Ad

133

155

172

219

290

295

2Ad+1ch(0-13.99)

106

124

138

176

231

235

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

109

127

141

180

239

243

3 Ad

137

159

177

225

297

304

2Ad+1ch(0-13.99)

109

127

141

180

239

243

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50 ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ