Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Grecotel Ilia Palms, KYLLINI PELOPONESSE

Grecotel Ilia Palms, KYLLINI PELOPONESSE

GRECOTEL ILIA PALMS 4* KYLLINI PELOPONESSE                                             www.grecotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–СЕ ВКЛУЧЕНО

5

05.05-24.05

30.09-21.10

25.05-14.06

09.09-29.09

15.06-28.06

 

29.06-12.07

26.08-08.09

13.07-26.07

19.08-25.08

27.07-18.08

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

82

96

105

135

191

194

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

106

124

138

176

231

235

3 Ad

133

155

172

219

290

295

2Ad+1ch(0-13.99)

106

124

138

176

231

235

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

109

127

141

180

239

243

3 Ad

137

159

177

225

297

304

2Ad+1ch(0-13.99)

109

127

141

180

239

243

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50 ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: