Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

GREY HOTEL **** Копаоник BB од 85 € ЦЕНОВНИК 2020/2021

GREY HOTEL ****
Копаоник
BB од 85 €
ЦЕНОВНИК 2020/2021

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Grey%20Hotel.png

Цената вклучува:
- ноќевање на база ноќевање со појадок
- гаражно место
- гратис користење на мини бар
- чај, кафе во соба / апартман
- интернет
- неограничено користење на СПА центар
- 20% попуст на изнајмување на ски и сноуборд 
- 20% попуст на масажите, третманите за лицаи тела
- 10% попуст на ски школа

Цената не вклучува ( се наплатува на рецепција):
- Туристичка такса 1€ за возрасен, деца 7-15 год.0,5€ од ноќ, деца до 7 год. - бесплатно.


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.