Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2021

GREY HOTEL 4 *

GREY HOTEL 4 *

 

 

 

 

ПРОМОЦИЈА ЗА ПЕРИОД ОД  30.01. - 04.02.2021 И ОД  07.02 - 12.02.2021 

Тип на сместување 
Број на лица 
Цена во  EUR за ноќевање во период од   29.01. - 12.02. 
Вкупно за   5 ноќевања 
ПРОМОТИВНА ПОНУДА  
Deluxe Apartman 
02.апр
489
2.445
1.795

Цените за сместување се изразени за едно ноќевање во апартман во зависност од бројот на лица за кои е испратено барањето, со вклучен ДДВ. 

  

• Во цената е вклучен појадок,  простор за возило во гаража, бесплатен мини бар, сет за приготвување кафе, чај, личен сеф, простории за пеглање, Wi-Fi интернет конекција.  

• Користење на содржината на „Grey Spa“ (затворен базен, зона за релаксација: финска сауна, био сауна, парна бања, тропски дожд и фитнес центар),  

• употреба на ски-центар во „Grey Rent and Service“.  

• Деца до 7 години се бесплатни 

Како гости остварувате право на  

•10% попуст на ресторански услуги 

• 10% попуст на ски училиште 

• 20% попуст на Grey Spa масажа, третмани за лице и тело, 

• 20% попуст на изнајмување опрема за скијање и сноуборд во ски-центарот „Греј Рент и Сервис“ 

Во цената на сместувањето не е вклучена туристичката такса  (120 RSD по лице за една ноќ за возрасни; 60 RSD по лице за една ноќ за деца од 7-15 години; деца од 0-7 години не плаќаат). 

 

 

ЗИМСКИ ЦЕНОВНИК 2020/2021

 

Accommodation type  Number of guests  24.01.-28.01.  29.01.-12.02.  13.02.-16.02.  17.02.-20.02.  21.02.-28.02.  01.03.-09.03.  10.03.-31.03.  
Deluxe Room  2 169 299 369 299 269 369 229
Deluxe  / Deluxe  2 219 409 489 409 329 489 289
Premium Suite  3 239 449 539 449 359 539 319
4 259 489 589 489 389 589 349
5 269 499 599 499 399 599 359

* Цената е дадена за нокевање со појадок  

* Дополнително 5 лице ќе биде сместено на дополнителен кревет   90x190cm 

* Децата до 7 години се бесплатни  

Цената на единиците за сместување во Делукс соба вклучува: 

• Сместување за ноќевање со појадок (вклучен ДДВ во цената). 

• Паркинг 

• Бесплатен мини бар (полнење на мини бар еднаш дневно). 

• Сет за  чај и кафе во просторијата. 

• Приватен сеф во собата. 

• Објекти за пеглање во просторијата. 

• Бесплатна интернет-врска Wi-Fi. 

• Неограничена употреба на „Grey Spa“- затворен базен, соблекувална ( бањарка, влечки и пешкир), зона за релаксирање, финска сауна, био сауна, турска бања, туш дожд за дожд и теретана. 

• Употреба на скијачка соба во '' Grey Rent and Service ''. 

• 20% попуст на изнајмување опрема за скијање и сноуборд во ски-центарот „Греј Рент и Сервис“. 

• 20% попуст на масажи, услуги за третман на тело и лице во „Греј Спа“ (Спа и велнес центар). 

• 10% попуст на ски училиште 

• ВИП консиерж услуга за време на престојот во хотелот. 

 

Во цената на сместувањето не е вклучена туристичката такса  (120 RSD по лице за една ноќ за возрасни; 60 RSD по лице за една ноќ за деца од 7-15 години; деца од 0-7 години не плаќаат).