Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

GREY HOTEL 4 *

GREY HOTEL 4 *

 

 

 

 

ПРОМОЦИЈА ЗА ПЕРИОД ОД  30.01. - 04.02.2021 И ОД  07.02 - 12.02.2021 

Тип на сместување 
Број на лица 
Цена во  EUR за ноќевање во период од   29.01. - 12.02. 
Вкупно за   5 ноќевања 
ПРОМОТИВНА ПОНУДА  
Deluxe Apartman 
02.апр
489
2.445
1.795

Цените за сместување се изразени за едно ноќевање во апартман во зависност од бројот на лица за кои е испратено барањето, со вклучен ДДВ. 

  

• Во цената е вклучен појадок,  простор за возило во гаража, бесплатен мини бар, сет за приготвување кафе, чај, личен сеф, простории за пеглање, Wi-Fi интернет конекција.  

• Користење на содржината на „Grey Spa“ (затворен базен, зона за релаксација: финска сауна, био сауна, парна бања, тропски дожд и фитнес центар),  

• употреба на ски-центар во „Grey Rent and Service“.  

• Деца до 7 години се бесплатни 

Како гости остварувате право на  

•10% попуст на ресторански услуги 

• 10% попуст на ски училиште 

• 20% попуст на Grey Spa масажа, третмани за лице и тело, 

• 20% попуст на изнајмување опрема за скијање и сноуборд во ски-центарот „Греј Рент и Сервис“ 

Во цената на сместувањето не е вклучена туристичката такса  (120 RSD по лице за една ноќ за возрасни; 60 RSD по лице за една ноќ за деца од 7-15 години; деца од 0-7 години не плаќаат). 

 

 

ЗИМСКИ ЦЕНОВНИК 2020/2021

 

Accommodation type  Number of guests  24.01.-28.01.  29.01.-12.02.  13.02.-16.02.  17.02.-20.02.  21.02.-28.02.  01.03.-09.03.  10.03.-31.03.  
Deluxe Room  2 169 299 369 299 269 369 229
Deluxe  / Deluxe  2 219 409 489 409 329 489 289
Premium Suite  3 239 449 539 449 359 539 319
4 259 489 589 489 389 589 349
5 269 499 599 499 399 599 359

* Цената е дадена за нокевање со појадок  

* Дополнително 5 лице ќе биде сместено на дополнителен кревет   90x190cm 

* Децата до 7 години се бесплатни  

Цената на единиците за сместување во Делукс соба вклучува: 

• Сместување за ноќевање со појадок (вклучен ДДВ во цената). 

• Паркинг 

• Бесплатен мини бар (полнење на мини бар еднаш дневно). 

• Сет за  чај и кафе во просторијата. 

• Приватен сеф во собата. 

• Објекти за пеглање во просторијата. 

• Бесплатна интернет-врска Wi-Fi. 

• Неограничена употреба на „Grey Spa“- затворен базен, соблекувална ( бањарка, влечки и пешкир), зона за релаксирање, финска сауна, био сауна, турска бања, туш дожд за дожд и теретана. 

• Употреба на скијачка соба во '' Grey Rent and Service ''. 

• 20% попуст на изнајмување опрема за скијање и сноуборд во ски-центарот „Греј Рент и Сервис“. 

• 20% попуст на масажи, услуги за третман на тело и лице во „Греј Спа“ (Спа и велнес центар). 

• 10% попуст на ски училиште 

• ВИП консиерж услуга за време на престојот во хотелот. 

 

Во цената на сместувањето не е вклучена туристичката такса  (120 RSD по лице за една ноќ за возрасни; 60 RSD по лице за една ноќ за деца од 7-15 години; деца од 0-7 години не плаќаат). 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: