Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Hinitsa Bay 4*, Пелопонез

Hinitsa Bay 4*, Пелопонез

HINITSA BAY 4* PORTO HELI PELOPONNESE                                       www.akshotels.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

29.04-23.05

08.09-06.10

24.05-27.06

28.06-25.07

25.08-07.09

26.07-24.08

TWIN ROOM FOR SINGLE USE MOUNTAIN VIEW

1Ad

67

76

98

118

1Ad+1ch(0-11.99)

67

76

98

118

1Ad+2ch(0-11.99)

80

90

116

138

TWIN ROOM MOUNTAIN VIEW

2Ad

80

90

116

138

3Ad

107

122

157

187

2Ad+1ch(0-11.99)

80

90

116

138

TWIN ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

73

83

113

134

1Ad+1ch(0-11.99)

73

83

113

134

1Ad+2 ch(0-11.99)

86

98

133

157

FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

116

131

179

211

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

86

98

133

157

3Ad

116

131

179

211

2Ad+1ch(0-11.99)

86

98

133

157

Минимум престој

3

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: паркинг,отворен базен,WI-FI,конференциска сала,продавница,фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,базен за деца , мини клуб

Соби: клима,ТВ,FI-WI,фрижидер,телефон,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: