Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Hinitsa Bay 4*, Пелопонез

Hinitsa Bay 4*, Пелопонез

 

 

 

 

 

Хотелот Hinista Bay се наоѓа во Порто Хели, лоциран е на сама плажа.
Хотелот има соби кои се комплетно опремени со клима уред, сателитска ТВ, бања, телефон, фрижидер, радио, плакар за алишта и балкон.
Во склоп на хотелот има отворен базен со бар покрај истиот, располага со приватна плажа и лежалки, интернет (Wi-Fi), има 3 ресторани и фитнес центар.
Услугата е на база полупансион (доручек и вечера).

 

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
10 26.04-26.05 27.05-30.06 01.07-21.07 22.07-20.08 21.08-27.08 28.08-17.09 18.09-15.10
Single Room Garden View 116 132 158 189 158 132 116
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Standard Garden View 64 74 88 105 88 74 64
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Standard Sea View 72 86 100 121 100 83 72
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
Two Bedroom Family Room Garden View 180 206 246 294 246 206 180
2 pax
Трето лице 32 37 44 53 44 37 32
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 г. 32 37 44 53 44 37 32
Two Bedroom Family Room Sea View 202 233 280 338 280 233 202
2 pax
Трето лице 36 42 50 60 50 42 36
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 г. 36 42 50 60 50 42 36
Минимум престој 3 3 4 4 4 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: паркинг,отворен базен,WI-FI,конференциска сала,продавница,фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,базен за деца , мини клуб
Соби: клима,ТВ,FI-WI,фрижидер,телефон,фен,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
Cancelled 1-14 days before check-in 40% of total amount
Non show 80% of total amount
Early departure 80% of total amount
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 10% ПОПУСТ
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: