Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Hot Springs Medical and Spa 4+* Банско \ Бугарија

Hot Springs Medical and Spa 4+*
Банско \ Бугарија

 

 

 

 

 

 

 

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4+* BANYA   https://hotsprings-spa.com/bg/                  

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО € НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

Тип на Со ба

Double Comfort

2+1

Double Executive

2+1

Alpine Studio

2+2

Junior Suite

2+2

Allpine APP

2+3

Капацитет на Соба

07.03 - 29.07.2021

Недела-Четврток

53

58

63

68

79

Петок-Сабота

64

69

74

78

88

Three Bedroom Villa ( max 6+3 )

Цена за наем на вила на база Полупансион

07.03 - 29.07.2021

Недела-Четврток

321

Петок-Сабота

382

За еднокреветна соба 20% попуст од цената за две лица во двокреветна соба

Дете од 0 до 5.99 години на редовно легло

Гратис

Дете од 0 до 5.99 години на дополнително легло

Гратис

Дете од 6 до 11.99 години на редовно легло

25% попуст од цена за лице во 1/2

Дете од 6 до 11.99 години на прво дополнително легло

31

Дете од 6 до 11.99 години на второ дополнително легло

21

Возрасен на прво дополнително легло

41

Возрасен на второ дополнително легло

31

Цената вклучува: Користење на отворен и затворен базен со минерална вода, турски амам, парна бања, солена соба, финска

сауна, био сауна, ледена фонтана, игло, тепидариум, лакониум, rain walk

Минимум престој

2 ноќевања

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1€ =62.00 МКД

 

 

 

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: