Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Hot Springs Medical and Spa 4+* Банско \ Бугарија

Hot Springs Medical and Spa 4+*
Банско \ Бугарија

 

 

 

 

 

 

 

15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ 5+ НОЌЕВАЊА

10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 3 ИЛИ 4 НОЌЕВАЊА

Хотелот се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори па и хотелот ги користи минералните води во Wellness & SPA центарот. Сите соби и апартмани се елегантно декорирани и дизајнирани. Хотелот има 138 пространи соби кои се различни по изглед, а најмалите се 25 м2. Сите соби и апартмани се опремени со: телевизор, телефон, жичен и бежичен интернет, сеф и мини бар

 

*Хотелот го задржува правото на промена на цени без претходно известување

 

 

 

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: