Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Hot Springs Medical hotel Banya

Hot Springs Medical hotel
Banya

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* BANYA                      www.hotsprings-spa.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4

Double Comfort

2+1

Double Executive

2+1

Alpine Studio

2+2

Junior Suite

2+2

Allpine APP

2+3

05.01-07.03.2020

Недела-Четврток

61

64

71

79

87

Петок-Сабота

74

77

84

92

99

08.03-30.07.2020

Недела-Четврток

54

56

64

71

79

Петок-Сабота

64

67

74

81

89

31.07-07.09.2020

Недела-Четврток

61

64

71

79

87

Петок-Сабота

74

77

84

92

99

08.09-17.12.2020

Недела-Четврток

54

56

64

71

79

Петок-Сабота

64

67

74

81

89

Three Bedroom Villa ( max 6+3 )

05.01-09.07

Недела-Четврток

319

Петок-Сабота

380

10.07-07.09

Недела-Четврток

364

Петок-Сабота

442

08.09-17.10

Недела-Четврток

319

Петок-Сабота

380

За еднокреветна соба 20% попуст од цената за две лица во двокреветна соба

Дете од 0 до 5.99 години на редовно легло

Гратис

Дете од 0 до 5.99 години на дополнително легло

Гратис

Дете од 6 до 11.99 години на редовно легло

25% попуст од цена за лице во 1/2

Дете од 6 до 11.99 години на прво дополнително легло

31

Дете од 6 до 11.99 години на второ дополнително легло

21

Возрасен на прво дополнително легло

41

Возрасен на второ дополнително легло

31

Цената вклучува: Користење на отворен и затворен базен со минерална вода, турски амам, парна бања, солена соба, финска

сауна, био сауна, ледена фонтана, игло, тепидариум, лакониум, rain walk

VACATION PACKAGE

За престој од 5 и повеќе ноќевања 15% попуст

PACKAGE -10%

За престој од 3 или 4 ноќевања 10% попуст

Минимум престој

2 ноќевања

ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ВРЕМЕ НА БУГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ПРАЗНИЦИ И ШКОЛСКИ РАСПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: