Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

HOTEL & SPA “TONANTI” 4* - Врњачка бања

HOTEL & SPA “TONANTI” 4* - Врњачка бања

Хотел Тонанти е луксузен хотел, лоциран во центарот на Врњачка бања оддалечен на 400м. од мостот на љубовта.

Независно, дали ќе бидете гостин во овој хотел поради одмор, рекреација или работни обврски секако ќе се чувствувате пријатно и задоволно.

Собите се климатизирани и опремени со: ТВ со рамен екан и сателитски канали, работна маса, апарат за кафе/чај, фен, гардеробер...

Хотелот в својата содржина нуди: рецепција, рестоан, бар, паркинг, игротека со аниматори, фризерски салон, теретана конференциска сала, хипербарична комора...

Wellness & Spa: отворен и затворен базен, сауна, солена соба, релакс соба со типедариум, хамам, масажи, третмани на лице...

 

Тип на соба

  Јануари   

Февруари

 

    Март      

Јуни

Септември

Април, Мај

Октомври, 

Ноември

 Декември

     Јули      

 Август  

 Двокреветна соба

94

105

129

117

146

 Двокреветна соба

79

89

109

99

124

 Двокреветна лукс соба

106

120

146

133

166

 Двокреветна лукс соба

92

104

127

115

144

 Апартман без кујна

150

169

207

188

235

 Апартман со кујна

166

187

229

208

260

 Фам. Апартман

238

268

328

298

373

-Цените се дадени по соба, на ден за услуга полу пансион

-Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска против вредност (1евро=62мкд).

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: