Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

Hotel CLUB A 3* – Kopaonik

Hotel CLUB A 3* – Kopaonik

 

 

 

 

 

10% ПОПУСТ ЗА 30% УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2021

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ПРЕСТОЈ ОД 12.12 – 17.12.2021

Hotel CLUB A *** e хотел со автентичен шарм на планински амбиент, сместен на само 200 м од центарот, на 1.750 м надморска височина. До хотелот се стигнува лесно со автомобил, а автобуската станица е на само 50 м оддалеченост. Ресторанот на хотелот нуди автентична национална кујна. Собите /вкупно 91/ се опремени со телевизори со сателитски програми, телефон, сеф, бежичен интернет и мини бар. Хотелот нуди ресторан, таверна, пиано бар, мала конференциска сала со капацитет до места, затворен базен, џакузи, сауна, фризерски салон, салон за масажа, бесплатен бежичен интернет, бифе ресторан, а ла карт ресторан, аперитив бар, игрална за деца со професионален аниматор во зимските месеци, паркинг и ски остава.

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 

ПРЕСТОЈ ОД 12.12 – 17.12.2021

45 еур цена по лице во 1/2 и 1/3 соба / полупансион

63 еур цена по лице во 1/1 соба / полупансион

*мин 3 ноќевања!

ЦЕНОВНИК ЗИМА 2021/2022

ЦЕНОВНИК ЗА ПОКРАТОК ПРЕСТОЈ

Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин

Во цената е вклучено:
– Појадок и вечера ( шведска маса)
– Wi-Fi низ цел хотел
– Користење на спа центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

 

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (се плаќа во агенција)
– Надворешен паркинг 5€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

 

Услови за деца:
– Деца до 4 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
– Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст
– Деца 4-12 години доколку користат сопствено легло со еден или двајца возрасни 30% попуст;

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: