Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

Hotel IRIS **** Златибор HB од 40€

Hotel IRIS ****
Златибор
HB од 40€

Хотел Ирис се наоѓа во "срцето" на Златибор, во непосредна близина на црквата и езерото. Гостите можат безплатно да уживаат во хотелскиот базен, спа центар и сауна. Исто така гостите на располагање го имаат и хотелскиот ресторан, бар и бесплатен паркинг. Сите хотелски соби се опремени со ТВ. Хотелските соби се со поглед на планина или со поглед на градина. Гостите на располагање имаат и остава за Ски-опремата. Попусти и доплати:
- Деца до 7 години со двајца родители, бесплатно
- Деца 7-15 години заедно со двајца возрасни -50%
 
Цената не вклучува:
- Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување 0,1 € по лице од ден
- Деца 7-15 години плаќаат 0,5 € на ден
- Трето и четврто лице на дополнително легло – 20% од цената за возрасен
 
Цената вклучува:
- Цена по лице на ден, на услуга полупансион
Бесплатно користење на базен, фитнес, финска сауна, солена соба тепидариум и интернет

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.