Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

HOTEL TORNIK GRAND & SKY 4* Златибор 2 HB од 205 €

HOTEL TORNIK GRAND & SKY 4* Златибор
2 HB од 205 €

Ценовник во период: 07.10-29.12.2020

Цена на пакет: 205 €
* 3 дена /2 ноќевања со појадок и вечера по лице

Цена на пакет: 325 €
- 6 дена /5 ноќевања со појадок и вечера по лице

Пакетите вклучуваат:
- бесплатна доцна одјава од хотел до 17:00 часот во зависност од моментот на расположливост на соби
- Неограничено користење на Спа центар: затворен базен за возрасни и деца, сауна
- ГРАТИС 2 релакс масажи во траење од 25 мин во супериор и лукс апартмани
- Неограничено користење на мини Аква Парк за деца
- Фитнес центар
-  Игротека
- Дневен ваучер за 20% попуст за ручек во ексклузивниот Ротирачки ресторан
- Бесплатен интернет и паркинг
- Дете до 6 год. - БЕСПЛАТНО


Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.