Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

Iceberg 4* Боровец \ Бугарија

Iceberg 4*
Боровец \ Бугарија

ХОТЕЛ “ICEBERG” **** БОРОВЕЦ               107 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

17.12-28.12

15.01-28.01

19.02-06.03

29.12-02.01

03.01-14.01

29.01-18.02

07.03-31.03

DBL STANDARD

adl

61

106

72

56

1adl+1chd 2-11.99

62

107

73

57

1adl+2chd 2-11.99

78

134

92

72

2adl

62

107

73

57

2adl+1chd 2-11.99

78

134

92

72

3adl

88

150

103

80

DBL VIP

adl

72

126

84

61

1adl+1chd 2-11.99

73

127

85

62

2adl

73

127

85

62

2adl+1chd 2-11.99

92

159

106

79

3adl

103

178

119

88

TRIPLE STANDARD

adl

91

152

108

75

1adl+1chd 2-11.99

92

153

109

76

1adl+2chd 2-1199

93

154

110

77

1adl+3chd 2-11.99

113

186

133

93

2adl

92

153

109

76

2adl+1chd 2-11.99

93

154

110

77

2adl+2chd 2-11.99

113

186

133

93

3adl

104

173

123

86

3adl+1chd 2-11.99

123

204

145

101

4adl

134

222

158

110

ONE BEDROOM APARTMENT

adl

121

210

143

88

1adl+1chd 2-1199

122

211

144

89

1adl+2chd 2-11.99

123

212

145

90

2adl

122

211

144

89

2adl+1chd 2-11.99

123

212

145

90

2adl+2chd 2-11.99

124

213

146

91

2adl+3chd 2-11.99

146

249

171

107

3adl

123

212

145

90

3adl+1chd 2-11.99

145

248

170

106

3adl+2chd 2-11.99

166

284

195

121

3adl+3chd 2-11.99

187

320

220

137

4adl

156

269

185

114

4adl+1chd 2-11.99

178

305

209

130

4adl+2chd 2-11.99

199

341

234

145

5adl

190

326

225

140

5adl+1chd 2-11.99

211

362

248

154

6adl

223

382

263

163

ONE BEDROOM APARTMENT VIP

adl

143

243

155

104

1adl+1chd 2-11.99

144

244

156

105

1adl+2chd 2-11.99

145

245

157

106

2adl

144

244

156

105

2adl+1chd 2-11.99

145

245

157

106

2adl+2chd 2-11.99

146

246

158

107

2adl+3chd 2-11.99

171

288

185

125

2adl+4chd 2-11.99

196

329

211

143

3adl

145

245

157

106

3adl+1chd 2-11.99

170

287

183

124

3adl+2chd 2-11.99

195

328

210

142

3adl+3chd 2-11.99

220

370

237

160

4adl

185

311

199

134

4adl+1chd 2-11.99

209

353

225

152

4adl+2chd 2-11.99

234

394

252

170

5adl

176

296

189

128

5adl+1chd 2-11.99

195

327

210

142

6adl

206

346

221

150

Мин. Престој

5

5

5

5

Такса по лице

( еднократно)

4

4

4

4

Отказ

Под дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 00%

Под 10 дена 1 ноќевање

Под дена 1 ноќевање

No show

2 ноќевана

100%

2 ноќевана

2 ноќевана

Полупансион

9

9

9

9

Деца од 2-11.99 г.

4.50

4.50

4.50

4.50

Паркинг

5

5

5

5

Соби: фрижидер, балкон, телефон, САТ ТВ, фен

Опис: затворен базен, лоби бар, ресторан, менувачница, продавница,фитнес сала, сауна, масажа, солариум, џакузи,СПА центар, лекар, сеф

Попусти и доплати: доплата за Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен,џакузи и фитнес Паркинг со доплата 5.5 Еур на ден

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 15.01 ДО 28.01.2020 И ОД 05.03 ДО 31.03.2020

6=5 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 05.03 ДО 31.03.2020

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД