Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Ilio Mare 5*, Tасос

Ilio Mare 5*, Tасос

HOTEL ILIO MARE ***** THASSOS                    www.iliomare.gr   

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

5

27.04-30.04

25.09-07.10

01.05-10.06

11.06-10.07

24.08-10.09

11.07-23.08

11.09-24.09

DOUBLE CLASSIC FOR SINGLE USE GARDEN VIEW

1Ad

69

77

134

169

107

DOUBLE CLASSIC GARDEN VIEW

2Ad

69

77

134

169

107

2Ad+1ch(0-1)

69

77

134

169

107

2Ad+1ch(2-11.99)

85

97

167

212

135

DOUBLE SUPERIOR GARDEN VIEW

2Ad

87

94

151

200

128

3Ad

117

126

204

270

173

3Ad+1ch(0-1)

117

126

204

270

173

3Ad+1ch(2-11.99)

139

149

242

319

204

2Ad+1ch(0-1)

87

94

151

200

128

2Ad+1ch(2-11.99)

108

117

190

250

160

2Ad+2ch(0-1)

87

94

151

200

128

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

108

117

190

250

160

2Ad+2ch(2-11.99)

130

140

228

299

192

FAMILY ROOM GARDEN VIEW

3Ad+1ch(0-1)

124

143

254

282

210

3Ad+1ch(2-11.99)

146

169

301

334

249

2Ad+2ch(0-1)

92

106

188

209

156

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

115

131

235

261

194

2Ad+2ch(2-11.99)

137

158

282

314

233

SUITE SUPERIOR GARDEN VIEW

2Ad

107

133

228

276

176

3Ad

145

179

307

373

238

3Ad+1ch(0-1)

145

179

307

373

238

3Ad+1ch(2-11.99)

172

212

365

442

282

2Ad+1ch(0-1)

107

133

228

276

176

2Ad+1ch(2-11.99)

135

166

285

346

220

2Ad+2ch(0-1)

107

133

228

276

176

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

135

166

285

346

220

2Ad+2ch(2-11.99)

161

199

341

414

264

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

80

88

141

188

120

2Ad+1ch(0-1)

80

88

141

188

120

2Ad+1ch(2-11.99)

99

111

177

235

150

SUITE SEA VIEW

2Ad

104

120

207

241

166

3Ad

140

162

280

325

223

3Ad+1ch(0-1)

140

162

280

325

223

3Ad+1ch(2-11.99)

166

193

332

386

265

2Ad+1ch(0-1)

104

120

207

241

166

2Ad+1ch(2-11.99)

129

150

259

301

207

2Ad+2ch(0-1)

104

120

207

241

166

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

129

150

259

301

207

2Ad+2ch(2-11.99)

156

181

311

361

249

JUNIOR SUITE SIDE SEA VIEW

2Ad

88

98

169

211

141

3Ad

119

133

229

285

191

3Ad+1ch(0-1)

119

133

229

285

191

3Ad+1ch(2-11.99)

141

157

271

337

225

2Ad+1ch(0-1)

88

98

169

211

141

2Ad+1ch(2-11.99)

111

123

212

263

177

2Ad+2ch(0-1)

88

98

169

211

141

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

111

123

212

263

177

2Ad+2ch(2-11.99)

133

147

254

316

212

Мин. престој

1

3

4

5

1

Опис:а ла карт ресторан, целосно климатизиран,бар,перална,паркинг,СПА,отворен базен,собен сервис и др.

Соби: клима,балкон,кафемат,фен,мини бар,САТ ТВ,телефон

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: