Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Ilio Mare 5*, Tасос

Ilio Mare 5*, Tасос

 

 

 

 

 

 

 

HOTEL ILIO MARE ***** THASSOS                    www.iliomare.gr   

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0/WH

27.04-30.04

01.05-11.06

12.06-09.07

10.07-27.08

28.08-10.09

11.09-24.09

25.09-10.10

Classic Room Garden View

42

47

82

104

82

66

42

1 дете од 2-5.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Classic Room Sea View

49

54

87

116

87

74

49

1 дете од 2-5.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Deluxe Suite Private Garden

66

82

140

170

140

108

66

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Deluxe Suite Sea View

64

74

127

148

127

102

64

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Family Room

56

65

116

133

116

96

56

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Garden View

53

57

93

123

93

79

53

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Side Sea View

55

60

104

127

104

87

55

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

50%

50%

Мин. престој

3

3

3

3

3

3

3

Опис:а ла карт ресторан, целосно климатизиран,бар,перална,паркинг,СПА,отворен базен,собен сервис и др.

Соби: клима,балкон,кафемат,фен,мини бар,САТ ТВ,телефон

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2022 5% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: