Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Iolis Villas, Gialova Вили Пелопонез \ Вили Грција

Iolis Villas, Gialova
Вили Пелопонез \ Вили Грција

IOLIS VILLAS GIALOVA www.iolis-villas.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ

1

01.03-01.04

26.04-31.05

01.10-30.11

02.04-25.04

01.06-30.06

01.09-30.09

01.07-31.08

VILLA PERO

2-4 PAX

187

233

338

VILLA NEDA

2-4 PAX

135

175

210

VILLA POLYKASTI

2-5 PAX

187

233

338

VILLA ANTIOPI

2-6 PAX

210

245

350

Мин. престој

7

7

7

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: