Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2023

Ipsos Apartments – Лето 2023

Ipsos Apartments – Лето 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вилата Ipsos Apartments се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на околу 250 метри од плажата. Вилата има двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни соби, секоја со мини кујна која е опремена со основен прибор, тоалет, интернет и тераса. Собите се наоѓаат на високо приземје и прв кат и се уредени во стандардно грчки стил. Секоја соба има клима која дополнително се доплатува 5евра од ден кај претставникот на агенцијата.

КООРДИНАТИ: 39.70558550302228, 19.840159757431643

ТАБЕЛА И ЦЕНОВНИК:

Понудата е по лице за 7 ноќевања и автобуски превоз. Доплата во автобус за траект 20€ по лице.
ПРОМО цените важат до 15.02. На овие цени не следува попуст за споен термин, ниту намалување за сопствен превоз.

7 ноќи и Превоз

ВИЛА IPSOS APARTMENTS

Термин:

ТИП СОБА

РЕДОВНА ПО ЛИЦЕ

FIRST MINUTE

27.05 – 03.06

1/4

79€

69€

1/3
1/2

89€

79€

03.06 – 10.06

1/4

99€

79€

1/3
1/2

109€

89€

10.06 – 17.06

1/4

109€

89€

1/3
1/2

119€

99€

17.06 – 24.06

1/4

119€

104€

1/3
1/2

129€

114€

24.06 – 01.07

1/4

139€

124€

1/3
1/2

149€

134€

01.07 – 08.07

1/4

159€

144€

1/3
1/2

169€

154€

08.07 – 14.07
(6 ноќи)

1/4

179€

144€

1/3
1/2

189€

154€

14.07 – 22.07

1/4

189€

174€

1/3
1/2

199€

184€

22.07 – 29.07

1/4

199€

174€

1/3
1/2

209€

184€

29.07 – 05.08

1/4

199€

174€

1/3
1/2

209€

184€

05.08 – 12.08

1/4

219€

174€

1/3
1/2

229€

184€

12.08 – 19.08

1/4

219€

174€

1/3
1/2

229€

184€

19.08 – 26.08

1/4

209€

154€

1/3
1/2

219€

164€

26.08 – 02.09

1/4

159€

144€

1/3
1/2

169€

154€

02.09 – 09.09

1/4

139€

134€

1/3
1/2

149€

144€

09.09 – 16.09

1/4

129€

114€

1/3
1/2

139€

124€

16.09 – 23.09

1/4

109€

89€

1/3
1/2

119€

99€

23.09 – 30.09

1/4

89€

79€

1/3
1/2

99€

89€

Се што е обележано со црвено е распродадено

НАПОМЕНИ:
 Цените се однесуваат на едно лице за 7 ноќевања и автобуски превоз
• Во цената не е вклучена ЗАДОЛЖИТЕЛНА доплата за траект на релација Игуменица-Крф-Игуменица од 20 евра ако користите наш превоз и се плаќаат на денот на тргнувањето во автобус.
• Во цената на аранжманот не е вклучена ЗАДОЛЖИТЕЛНАТА  туристичка такса од
1 евро по соба на ден. Се плаќа во автобус.
• Патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата (5 евра за целиот престој) или од друго место, но мора да се донесе потврда дека постои.
• Можност за плаќање: Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка.
• За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена поради вториот кревет.
• Возрасен на дополнителен кревет плаќа 70% од сумата на аранжманот, плус 20евра за траект
• Доколку сакате да споите термин, на цените кои веќе се на попуст се плаќаат двете цени без одземање за превоз.
• За сопствен превоз се одземаат 20 евра само на редовните цени, а оние цени кои се на попуст не се одземаат.
•За било каков отказ без разлика на условите во ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ, се задржува манипулативен трошок 10 евра по лице (административни трошоци кои настанале при правењето на резервацијата)

НАПОМЕНА: Вилите немаат приватен паркинг. Паркингот на целиот остров е бесплатен и има можност да се паркира на самите улици пред вилите

ПЛАЌАЊЕ ЗА ДЕЦА:

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

ФАКУЛТАТИВНИ ИЗЛЕТИ во организација на ГО ТРАВЕЛ

Туристичката агенција во соработка со нашиот партнер тур оператор на нашите патници им нуди единствена можност да го истражат и да уживаат во убавините на островот Крф. Преку нашиот претставник кој ќе биде задолжен за Вашиот престој таму, ќе имате прилика да се запознаете со убавините што ова место ги нуди.

Во наша организација имаме неколку излети кои дополнително ќе бидат објавени

Ви посакуваме убав одмор