Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

IRIS HOTEL 3* Сивири

IRIS HOTEL 3* Сивири

IRIS HOTEL 3* SIVIRI                          www.iris-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН

5

14.05-22.05

01.10-15.10

23.05-07.06

16.09-30.09

08.06-06.07

25.08-15.09

07.07-24.08

 

SINGLE ROOM

1Ad

33

44

59

65

59

1Ad+1ch(0-1)

33

44

59

65

59

DOUBLE ROOM

2Ad

44

59

80

88

80

3Ad

60

78

106

119

106

2Ad+1ch(0-1)

44

59

80

88

80

2Ad+1ch(2-7.99)

44

59

80

88

80

SUITE

2Ad

80

97

125

138

125

2Ad+1ch(0-1)

80

97

125

138

125

2Ad+1ch(2-7.99)

80

97

125

138

125

2Ad+2ch(0-1)

80

97

125

138

125

2Ad+2ch(0-1)(2-7.99)

80

97

125

138

125

2Ad+2ch(2-7.99)

80

97

125

138

125

SUPERIOR ROOM

2Ad

64

77

98

108

98

QUADRUPLE ROOM

3Ad+1ch(2-7.99)

81

105

143

161

143

2Ad+2ch(2-7.99)

60

78

106

119

106

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– СЕ ВКЛУЧЕНО

SINGLE ROOM

1Ad

45

56

71

77

71

1Ad+1ch(0-1)

45

56

71

77

71

DOUBLE ROOM

2Ad

70

81

104

114

104

3Ad

94

109

140

154

140

2Ad+1ch(0-1)

70

81

104

114

104

2Ad+1ch(2-7.99)

70

81

104

114

104

SUITE

2Ad

101

125

154

169

154

2Ad+1ch(0-1)

101

125

154

169

154

2Ad+1ch(2-7.99)

101

125

154

169

154

2Ad+2ch(0-1)

101

125

154

169

154

2Ad+2ch(0-1)(2-7.99)

101

125

154

169

154

2Ad+2ch(2-7.99)

101

125

154

169

154

SUPERIOR ROOM

2Ad

88

101

123

133

123

QUADRUPLE ROOM

3Ad+1ch(2-7.99)

109

143

181

202

181

2Ad+2ch(2-7.99)

81

106

135

150

135

Опис: ресторан , бар, базен,базен за деца, детско игралишите,пинг понг,пул бар

Соби: САТ ТВ,клима,фрижидер

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: