Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Istion Club 5*,Касандра \ Халкидики

Istion Club 5*,Касандра \ Халкидики

ISTION CLUB***** DE LUX POTIDEA                          www.istionclub.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

01.05-20.05

28.09-25.10

21.05-13.06

10.09-27.09

14.06-22.07

28.08-09.09

23.07-27.08

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

65

105

136

160

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

88

126

173

199

3Ad

119

170

233

269

2Ad+1ch(0-1)

88

126

173

199

2Ad+1ch(2-7.99)

111

158

217

249

SUITE FAMILY GARDEN VIEW

2Ad

118

183

232

269

3Ad

159

248

313

362

3Ad+1ch(0-1)

159

248

313

362

3Ad+1ch(2-7.99)

189

293

370

429

2Ad+1ch(0-1)

118

183

232

269

2Ad+1ch(2-7.99)

148

229

290

335

2Ad+2ch(0-1)

118

183

232

269

2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

148

229

290

335

2Ad+2ch(2-7.99)

177

274

347

402

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

87

127

158

182

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

134

171

218

244

3Ad

180

231

294

329

2Ad+1ch(0-1)

134

171

218

244

2Ad+1ch(2-7.99)

167

213

272

305

SUITE FAMILY GARDEN VIEW

2Ad

162

228

276

313

3Ad

220

307

373

422

3Ad+1ch(0-1)

220

307

373

422

3Ad+1ch(2-7.99)

261

365

442

501

2Ad+1ch(0-1)

162

228

276

313

2Ad+1ch(2-7.99)

203

285

346

391

2Ad+2ch(0-1)

162

228

276

313

2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

203

285

346

391

2Ad+2ch(2-7.99)

244

341

414

470

Минимум престој

3

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: повеќе ресторани, бар, бар на базенот, перална, мини маркет, отворен базен,таверна,ТВ салон,интернет, спортови на вода,тенис,аеробик,фитнес центар,џакузи,сауна,парна бања,пикадо,пинг понг,билијард,масажа,детски базен,мини клуб ,WI-FI

Соби: клима,телефон,фен,мини бар,сеф,САТ ТВ,радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: