Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Istion Club 5*,Касандра \ Халкидики

Istion Club 5*,Касандра \ Халкидики

ISTION CLUB***** DE LUX POTIDEA                          www.istionclub.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

10/0/2/1

01.05-20.05

28.09-24.10

21.05-15.06

15.09-27.09

16.06-17.07

28.08-14.09

18.07-27.08

Single Room

90

133

185

222

Double Room Garden View

57

83

116

139

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-7.99 г.

50%

50%

50%

50%

Family Suite Garden View

87

123

158

185

Трето Лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-7.99 г.

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-7.99 г.

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

5

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: повеќе ресторани, бар, бар на базенот, перална, мини маркет, отворен базен,таверна,ТВ салон,интернет, спортови на вода,тенис,аеробик,фитнес центар,џакузи,сауна,парна бања,пикадо,пинг понг,билијард,масажа,детски базен,мини клуб ,WI-FI
Соби: клима,телефон,фен,мини бар,сеф,САТ ТВ,радио
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
1.The rates are valid only for the Balkan, Greek & Cypriot markets.
2. Cancellation policy:
For cancellations 8-5 days before arrival, 1 night fees
For cancellations 4-1 days before arrival, 2 night fees
Non- show or early departure, 100% fees.
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 29.04 ДО 31.05.2022
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: