Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Kalogria Beach 4*,Калогриа, Пелопонез

Kalogria Beach 4*,Калогриа, Пелопонез

KALOGRIA BEACH 4Kalogria Metochiou Peloponnese

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

 

25.05-02.06

26.09-05.10

03.06-30.06

11.09-25.09

01.07-15.07

23.08-10.09

16.07-31.07

01.08-22.08

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

91

119

130

145

152

1Ad+1ch(0-1)

91

119

130

145

152

1Ad+1ch(2-11.99)

91

119

130

145

152

DOUBLE ROOM

2Ad

91

119

130

145

157

3Ad

123

160

176

196

211

2Ad+1ch(0-1.99)

91

119

130

145

157

2Ad+1ch(2-11.99)

91

119

130

145

157

DOUBLE ROOM BUNK BED

2Ad+2ch(0-1)

91

119

130

145

157

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

91

119

130

145

157

2Ad+2ch(2-11.99)

114

148

162

181

196

Мин. престој

3

1

1

1

1

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа во агенција

Описотворен базен, WI –FI, мини маркет, фитнес, бесплатни чадори и лежалки на плажа, детско игралиште, базен за деца, мини клуб, бар,

ресторан, кошарка, пинг понг, анимација

Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ