Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Kalogria Beach 4*,Калогриа, Пелопонез

Kalogria Beach 4*,Калогриа, Пелопонез

KALOGRIA BEACH 4Kalogria Metochiou Peloponnese

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

 

25.05-02.06

26.09-05.10

03.06-30.06

11.09-25.09

01.07-15.07

23.08-10.09

16.07-31.07

01.08-22.08

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

91

119

130

145

152

1Ad+1ch(0-1)

91

119

130

145

152

1Ad+1ch(2-11.99)

91

119

130

145

152

DOUBLE ROOM

2Ad

91

119

130

145

157

3Ad

123

160

176

196

211

2Ad+1ch(0-1.99)

91

119

130

145

157

2Ad+1ch(2-11.99)

91

119

130

145

157

DOUBLE ROOM BUNK BED

2Ad+2ch(0-1)

91

119

130

145

157

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

91

119

130

145

157

2Ad+2ch(2-11.99)

114

148

162

181

196

Мин. престој

3

1

1

1

1

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа во агенција

Описотворен базен, WI –FI, мини маркет, фитнес, бесплатни чадори и лежалки на плажа, детско игралиште, базен за деца, мини клуб, бар,

ресторан, кошарка, пинг понг, анимација

Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: