Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Karvouno Villas Вили Сивота \ Вили Грција

Karvouno Villas
Вили Сивота \ Вили Грција

KARVOUNO VILLAS SIVOTA                        www.karvounovillas.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА - НОЌЕВАЊЕ

4

01.05-13.06

14.06-04.07

05.07-05.09

06.09-26.09

27.09-30.10

VILLA MICHAIL

4+2

310

470

654

470

310

VILLA ANDRIANA

7+2

499

720

1045

721

499

VILLA ALEXANDRA

8+2

565

780

1180

780

565

Мин. престој

3

5

7

5

3

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 45 ДЕНA ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Free Cancellation Policy 45 days

50% Cancellation Fee 44-21 days

100 % Cancellation Fee 20-0 days

NON REFUNDABLE RATES -10%

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: