Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Kastro Maistro, LEFKADA

Kastro Maistro, LEFKADA

KASTRO MAISTRO LEFKADA             www.maistro.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-20.06

11.09-14.10

21.06-10.07

02.09-10.09

11.07-31.07

26.08-01.09

01.08-25.08

Double Studio

46

58

69

85

3-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Studio Deluxe

50

69

85

101

3-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment Standrad 4 pax

65

90

106

132

Apartment 2 Bedrooms Standard 4 pax

91

117

148

182

5-то лице

12

12

12

12

6-то лице

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment 3 Bedrooms Standrad pax

111

138

191

243

5-то лице

12

12

12

12

6-то лице

12

12

12

12

7- мо лице

12

12

12

12

8- мо лице

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

5

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД