Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Kastro Maistro, LEFKADA

Kastro Maistro, LEFKADA

KASTRO MAISTRO LEFKADA             www.maistro.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-20.06

11.09-14.10

21.06-10.07

02.09-10.09

11.07-31.07

26.08-01.09

01.08-25.08

Double Studio

46

58

69

85

3-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Studio Deluxe

50

69

85

101

3-то лице

12

12

12

12

1 дете 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment Standrad 4 pax

65

90

106

132

Apartment 2 Bedrooms Standard 4 pax

91

117

148

182

5-то лице

12

12

12

12

6-то лице

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment 3 Bedrooms Standrad pax

111

138

191

243

5-то лице

12

12

12

12

6-то лице

12

12

12

12

7- мо лице

12

12

12

12

8- мо лице

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

5

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: