Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

KEMPINSKI HOTEL GRAND ARENA 5*,Банско

KEMPINSKI HOTEL GRAND ARENA 5*,Банско

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попуст за рана резервација

5% попуст на објавените цени за резервација и уплата до 20.11.20

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Идеално место за одмор. Добредојдени сте во овој уникатен планински и СПА ресорт каде времето никогаш нема да Ви биде доволно за да ги доживеете сите негови содржини. Во зима дојдете за скијање и сноубординг или во лето на планински одмор исполнет со велосипедизам, прошетки по планината или параглајдерство. Во непосредна близина на хотелот се наоѓа главната станица на ски - лифтот кој Ве качува на највисоките снежни врвови. Хотелот е на само неколку минути од центарот на Банско, а таму ќе најдете многубројни традиционални меани, музеи и продавници. Со толку одличен избор на активности за Вас секогаш ќе постои причина да се вратите овде. Опис на соби:

Хотелски содржини и услуги

Активности во близина на хотелот

сите соби се опремени со

локација

Спа Услуги

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда