Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

KORALI HOUSE VRACHOS

KORALI HOUSE VRACHOS

KORALI HOUSE VRACHOS                                        www.korali-house.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ

 

01.05-10.06

11.06-24.06

25.06-08.07

09.07-26.08

27.08-09.09

10.09-31.10

APARTMENT 1 BEDROOM

2Ad

62

75

99

118

82

62

2Ad+1ch

(0-11.99)

62

75

99

118

82

62

2Ad+2ch

(0-11.99)

62

75

99

118

82

62

STUDIO SEA VIEW

2Ad

44

51

70

87

57

43

2Ad+1ch

(0-11.99)

44

51

70

87

57

43

Мин. престој

7

7

7

7

7

7

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Опис:клима, САТ ТВ,интернет,фрижидер,кујна,паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: