Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

LAGOMANDRA BEACH & SUITES 4*

LAGOMANDRA BEACH & SUITES 4*

LAGOMANDRA BEACH & SUITES 4, NIKITI                              www.lagomandra.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

10/0

22.04-20.05

21.05-11.06

12.06-25.06

26.06-04.09

05.09-15.09

16.09-30.09

01.10-26.10

Apartment

64

99

140

190

140

99

64

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-12.99 год.

23

23

23

23

23

23

23

Deluxe Duplex Suite Private Pool

175

233

292

379

292

233

175

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

Четврто лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-12.99 год.

23

23

23

23

23

23

23

Deluxe Family Room

53

82

110

145

110

82

53

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Room

42

60

88

111

88

60

42

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Room Partial Sea View

47

64

94

117

94

64

47

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room

47

68

97

124

97

68

47

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite

58

88

116

152

116

88

59

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Luxury Apartment

88

123

181

239

181

123

88

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-12.99 год.

23

23

23

23

23

23

23

Luxury Apartment with Private Pool

128

163

222

280

222

163

128

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-12.99 год.

23

23

23

23

23

23

23

Се Вклучено

31

31

31

31

31

31

31

Деца од 6-12.99 год.

20

20

20

20

20

20

20

Мин. Престој

4

5

5

5

5

5

4

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар,конференциска сала,мини маркет,детско игралиште, детски базен,џакузи,одбојка,билијард, пинг понг, кошарка, тенис и др.

Соби : клима,фрижидер,ТВ, фен,телефон, балкон. Хотелот располага со централна клима која работи во период од 20.06 до 10.09

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Cancelled 15-21 days before check-in 30% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 80% of total amount

Early departure 100% of total amount

Non show 80% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 10.05.2022 20% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 02.06.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 10.05.2022 17% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 03.06 ДО 20.07.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 10.05.2022 12% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 21.07 ДО 24.08.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 10.05.2022 17% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 25.08 ДО 31.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: