Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Lagomandra Hotel&Spa 4* Ситонија \ Халкидики

Lagomandra Hotel&Spa 4*
Ситонија \ Халкидики

LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4*                              www.lagomandrabeach.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0

22.04-20.05

21.05-11.06

12.06-25.06

26.06-04.09

05.09-15.09

16.09-30.09

01.10-26.10

Deluxe Family Room

49

70

106

130

106

70

49

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Room

43

60

85

109

85

60

43

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Room Side Sea View

46

62

89

113

89

62

46

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite

47

64

101

124

101

64

47

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Maisonette Sea View

53

76

116

142

116

76

53

Трето лице

23

23

23

23

23

23

23

Четврто лице

23

23

23

23

23

23

23

1 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 0-14.99 год.

23

23

23

23

23

23

23

Superior Room

39

55

81

103

81

55

39

1 дете од 0-14.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се вклучено

29

29

29

29

29

29

29

Деца од 6-14.99 год.

18

18

18

18

18

18

18

Минимум престој

5

5

5

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Cancellation policy:

(28/04-11/06 & 16/09-26/10):

6-1 days before the arrival 50%

(12/06-15/09):

13-1 days before the arrival 50%

Non-show or early departure for all periods, 100% fees

SPO 22163 - LAGOMANDRA HOTEL & SPA

Discount 1: -20%

Arrival dates 1: 28.04.22 - 10.06.22 & 16.09.22 - 25.10.22

----------------------------

Discount 2: -15%

Arrival dates 2: 11.06.22 - 25.06.22 & 08.09.22 - 15.09.22

----------------------------

Discount 3: -10%

Arrival dates 3: 26.06.22 - 07.09.22

----------------------------

Rooms 1-3: all room types

Minimum stay 1-3: 4 nights

Reservation period 1-3: 07.04.22 - 30.04.22

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: