Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Last Minute понуда од Akrathos 4* OURANOUPOLIS

Last Minute понуда од Akrathos 4* OURANOUPOLIS

 

AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS www.akrathos-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

04.07.20-22.07.20

 

 

 

SUITE FAMILY EXECUTIVE

3Ad+1ch(0-1)

267

 

 

 

3Ad+1ch(2-11.99)

267

 

 

 

2Ad+2ch(0-1)

240

 

 

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

240

 

 

 

2Ad+2ch(2-11.99)

240

 

 

 

SUITE LOFT

1Ad

131

 

 

 

DOUBLE ROOM

2Ad

155

 

 

 

3Ad

209

 

 

 

3Ad+1ch(0-1)

209

 

 

 

3Ad+1ch(2-11.99)

209

 

 

 

2Ad+1ch(0-1)

155

 

 

 

2Ad+1ch(2-11.99)

155

 

 

 

2Ad+2ch(0-1)

155

 

 

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

155

 

 

 

2Ad+2ch(2-11.99)

193

 

 

 

SUITE LOFT LUXURY

2Ad

278

 

 

 

 

2Ad+1ch(0-5.99)

278

 

 

 

Минимум престој

5

 

 

 

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис:бар,кафетериа,ресторан,супер маркет,анимација,игралиште за деца,базен,базен за деца,билијард,пинг понг,фитнес и др.

Соби:фен,телефон,сеф,клима,САТ ТВ,фрижидер,балкон.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 07.07.2020 SPO 2719

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: