Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Last Minute понуда од Ismaros 4*,Platanitis Beach, Moronia, Komotini

Last Minute понуда од Ismaros 4*,Platanitis Beach, Moronia, Komotini

ISMAROS HOTEL 4* KOMOTINI                                 www.ismaroshotel.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

0

22.05-31.05

01.1-10.10

01.06-19.06

07.09-30.09

20.06-16.07

24.08-06.09

17.07-23.08

Double Eco Classic

Semi basement

28

32

40

50

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Classic

42

46

58

67

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double /Triple Superior

47

55

69

77

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior

47

55

69

77

Junior Suite Duplex

58

78

86

104

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Classical Suite Duplex

65

87

97

118

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Executive uo to

6 pax ( мин. 4 лица)

51

64

73

86

Петто лице

70%

70%

70%

70%

Шесто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

Мин. престој

2

3

4

5

Stayover tax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

Опис100 метри плажа, ресторан, бар, бар на плажа, бар на базен, паркинг, бесплатни чадори и лежалки на

плажа, WI-FI,отворен базен, базен за деца .

Соби: клима, мини бар, ТВ, фен, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2020 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.06 ДО 17.10.2020

( ВАЖИ ЗА DOUBLE CLASSIC, SUPERIOR ROOM , EXECUTIVE SUITE )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2020 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.06 ДО 17.10.2020

( ВАЖИ ЗА JUNIOR SUITE DUPLEX, CLASSICAL SUITE DUPLEX )

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: