Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Last Minute понуда од Poseidon Palace 4+*

Last Minute понуда од Poseidon Palace 4+*

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA www.poseidonpalace.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН

5

20.06.20-03.07.20

04.07.20-31.07.20

 

 

SINGLE ROOM

1Ad

75

105

 

 

1Ad+1ch(0-1)

75

105

 

 

DOUBLE ROOM

2Ad

96

138

 

 

3Ad

130

186

 

 

2Ad+1ch(0-1)

96

138

 

 

2Ad+1ch(2-13.99)

96

138

 

 

2Ad+2ch(0-1)

96

138

 

 

2Ad+2ch(0-1)

(2-13.99)

96

138

 

 

2Ad+2ch(2-13.99)

120

172

 

 

DOUBLE SUPERIOR

3Ad+1ch(0-13.99)

148

206

 

 

2Ad+2ch(0-13.99)

137

191

 

 

FAMILY ROOM

3Ad+1ch(0-13.99)

206

228

 

 

2Ad+2ch(0-13.99)

191

211

 

 

SUITE

2Ad

152

209

 

 

2Ad+1ch(0-1)

152

209

 

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

SINGLE ROOM

1Ad

85

118

 

 

1Ad+1ch(0-1)

85

118

 

 

DOUBLE ROOM

2Ad

116

164

 

 

3Ad

157

220

 

 

2Ad+1ch(0-1)

116

164

 

 

2Ad+1ch(2-13.99)

116

164

 

 

2Ad+2ch(0-1)

116

164

 

 

2Ad+2ch(0-1)

(2-13.99)

116

164

 

 

2Ad+2ch(2-13.99)

145

203

 

 

DOUBLE SUPERIOR

3Ad+1ch(0-13.99)

176

242

 

 

2Ad+2ch(0-13.99)

162

223

 

 

FAMILY ROOM

3Ad+1ch(0-13.99)

232

262

 

 

2Ad+2ch(0-13.99)

215

242

 

 

SUITE

2Ad

172

235

 

 

2Ad+1ch(0-1)

172

235

 

 

Минимум престој

3

5

 

 

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.

Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.07.2020 SPO 2400

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: