Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Lesante Luxury Hotel&Spa 5*,Закинтос

Lesante Luxury Hotel&Spa 5*,Закинтос

LESANTE LUXURY HOTEL &SPA 5* TSILIVI ZAKYNTHOS       www.lesante.gr

ЦЕНИ ЗА COБНА ДЕН ВО ЕВРА ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-15.05

29.09-17.10

16.05-31.05

01.06-30.06

27.08-28.09

01.07-31.07

01.08-26.08

 

DOUBLE DELUXE FOR SINGLE USE

1Ad

116

144

193

232

255

 

 

DOUBLE DELUXE

2Ad

116

144

193

232

255

 

3Ad

157

194

261

313

345

 

2Ad+1ch(0-1)

116

144

193

232

255

 

2Ad+1ch(2-11.99)

130

162

218

261

287

 

DOUBLE EXECUTIVE

2Ad

166

193

255

313

341

 

DOUBLE PREMIUM DELUXE

2Ad

134

159

223

271

296

 

2Ad+1ch(0-1)

134

159

223

271

296

 

2Ad+1ch(2-11.99)

134

159

223

271

296

 

FAMILY ROOM

3Ad+1ch(0-1)

232

275

386

463

511

 

3Ad+1ch(2-11.99)

232

275

386

463

511

 

4Ad

232

275

386

463

511

 

2Ad+2ch(0-1)

232

275

386

463

511

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

232

275

386

463

511

 

2Ad+2ch(2-11.99)

232

275

386

463

511

 

JUNIOR SUITE

2Ad

172

210

271

351

390

 

3Ad

232

284

365

475

527

 

3Ad+1ch(0-1)

232

284

365

475

527

 

3Ad+1ch(2-11.99)

253

311

399

518

576

 

2Ad+1ch(0-1)

172

210

271

351

390

 

2Ad+1ch(2-11.99)

193

236

304

396

439

 

4Ad

275

336

432

562

624

 

2Ad+2ch(0-1)

172

210

271

351

390

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

193

236

304

396

439

 

2Ad+2ch(2-11.99)

214

263

338

440

487

 

SUITE GRAND OUTDOOR JACUZZI

2Ad

525

568

803

997

1189

 

3Ad

708

767

1085

1345

1606

 

3Ad+1ch(0-1)

708

767

1085

1345

1606

 

3Ad+1ch(2-11.99)

775

838

1185

1470

1754

 

2Ad+1ch(0-1)

525

568

803

997

1189

 

2Ad+1ch(2-11.99)

591

639

904

1120

1338

 

4Ad

840

908

1285

1593

1902

 

2Ad+2ch(0-1)

525

568

803

997

1189

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

591

639

904

1120

1338

 

2Ad+2ch(2-11.99)

656

709

1004

1245

1486

 

SUITE SUPERIOR OUTDOOR JACUZZI

2Ad

275

296

418

525

589

 

3Ad

370

400

565

708

796

 

2Ad+1ch(0-1)

275

296

418

525

589

 

2Ad+1ch(2-11.99)

309

333

471

591

663

 

М.престој

3

3

3

3

3

 

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 100 метри од плажа, 400 метри од центарот на Циливи, паркинг, 2 отворени базена,WI-FI, конференциска сала,СПА центар,фитнес, базен за деца, детско игралиште,ресторан,бар и др.

Соби: клима, САТ ТВ,фен,телефон,WI-FI,сеф,мини бар,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ