Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Lesante Luxury Hotel&Spa 5*,Закинтос

Lesante Luxury Hotel&Spa 5*,Закинтос

LESANTE LUXURY HOTEL &SPA 5* TSILIVI ZAKYNTHOS       www.lesante.gr

ЦЕНИ ЗА COБНА ДЕН ВО ЕВРА ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-15.05

29.09-17.10

16.05-31.05

01.06-30.06

27.08-28.09

01.07-31.07

01.08-26.08

 

DOUBLE DELUXE FOR SINGLE USE

1Ad

116

144

193

232

255

 

 

DOUBLE DELUXE

2Ad

116

144

193

232

255

 

3Ad

157

194

261

313

345

 

2Ad+1ch(0-1)

116

144

193

232

255

 

2Ad+1ch(2-11.99)

130

162

218

261

287

 

DOUBLE EXECUTIVE

2Ad

166

193

255

313

341

 

DOUBLE PREMIUM DELUXE

2Ad

134

159

223

271

296

 

2Ad+1ch(0-1)

134

159

223

271

296

 

2Ad+1ch(2-11.99)

134

159

223

271

296

 

FAMILY ROOM

3Ad+1ch(0-1)

232

275

386

463

511

 

3Ad+1ch(2-11.99)

232

275

386

463

511

 

4Ad

232

275

386

463

511

 

2Ad+2ch(0-1)

232

275

386

463

511

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

232

275

386

463

511

 

2Ad+2ch(2-11.99)

232

275

386

463

511

 

JUNIOR SUITE

2Ad

172

210

271

351

390

 

3Ad

232

284

365

475

527

 

3Ad+1ch(0-1)

232

284

365

475

527

 

3Ad+1ch(2-11.99)

253

311

399

518

576

 

2Ad+1ch(0-1)

172

210

271

351

390

 

2Ad+1ch(2-11.99)

193

236

304

396

439

 

4Ad

275

336

432

562

624

 

2Ad+2ch(0-1)

172

210

271

351

390

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

193

236

304

396

439

 

2Ad+2ch(2-11.99)

214

263

338

440

487

 

SUITE GRAND OUTDOOR JACUZZI

2Ad

525

568

803

997

1189

 

3Ad

708

767

1085

1345

1606

 

3Ad+1ch(0-1)

708

767

1085

1345

1606

 

3Ad+1ch(2-11.99)

775

838

1185

1470

1754

 

2Ad+1ch(0-1)

525

568

803

997

1189

 

2Ad+1ch(2-11.99)

591

639

904

1120

1338

 

4Ad

840

908

1285

1593

1902

 

2Ad+2ch(0-1)

525

568

803

997

1189

 

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

591

639

904

1120

1338

 

2Ad+2ch(2-11.99)

656

709

1004

1245

1486

 

SUITE SUPERIOR OUTDOOR JACUZZI

2Ad

275

296

418

525

589

 

3Ad

370

400

565

708

796

 

2Ad+1ch(0-1)

275

296

418

525

589

 

2Ad+1ch(2-11.99)

309

333

471

591

663

 

М.престој

3

3

3

3

3

 

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 100 метри од плажа, 400 метри од центарот на Циливи, паркинг, 2 отворени базена,WI-FI, конференциска сала,СПА центар,фитнес, базен за деца, детско игралиште,ресторан,бар и др.

Соби: клима, САТ ТВ,фен,телефон,WI-FI,сеф,мини бар,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: