Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Lichnos Beach 5*,Парга\ Јонско Крајбрежје

Lichnos Beach 5*,Парга\ Јонско Крајбрежје

LICHNOS BEACH 5* PARGA                                                                            www.lichnosbeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

11.05-24.05

29.09-06.10

25.05-07.06

08.09-28.09

08.06-21.06

22.06-12.07

25.08-07.09

13.07-24.08

DOUBLE DELUXE BEACH FRONT SEA VIEW

2Ad

149

188

231

288

326

2Ad+1ch(0-1)

149

188

231

288

326

2Ad+1ch(2-11.99)

161

199

242

299

338

FAMILY JUNIOR SUITE BEACH FRONT SEA VIEW

2Ad

178

235

288

326

393

3Ad

202

260

312

350

418

3Ad+1ch(0-1)

202

260

312

350

418

3Ad+1ch(2-11.99)

213

271

324

362

429

2Ad+1ch(0-1)

178

235

288

326

393

2Ad+1ch(2-11.99)

190

248

299

338

406

2Ad+2ch(0-1)

178

235

288

326

393

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

190

248

299

338

406

2Ad+2ch(2-11.99)

202

260

312

350

418

JUNIOR SUITE DELUXE BEACH FRONT SEA VIEW VITW JACUZZI

2Ad

197

254

317

365

427

3Ad

221

278

340

389

451

3Ad+1ch(0-1)

221

278

340

389

451

3Ad+1ch(2-11.99)

233

291

352

400

463

2Ad+1ch(0-1)

197

254

317

365

427

2Ad+1ch(2-11.99)

209

266

328

377

439

2Ad+2ch(0-1)

197

254

317

365

427

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

209

266

328

377

439

2Ad+2ch(2-11.99)

221

278

340

389

451

DOUBLE EXECUTIVE SEA VIEW

2Ad

139

168

202

250

288

2Ad+1ch(0-1)

139

168

202

250

288

2Ad+1ch(2-11.99)

151

180

213

262

299

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

109

149

173

211

240

JUNIOR SUITE LUXURY 1 BEDROOM SEA VIEW

2Ad

149

188

231

288

326

3Ad

173

211

254

312

350

2Ad+1ch(0-1)

149

188

231

288

326

2Ad+1ch(2-11.99)

161

199

242

299

338

JUNIOR SUITE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

159

207

260

307

365

3Ad

182

231

283

332

389

3Ad+1ch(0-1)

182

231

283

332

389

3Ad+1ch(2-11.99)

194

242

295

343

400

2Ad+1ch(0-1)

159

207

260

307

365

2Ad+1ch(2-11.99)

170

219

271

319

377

JUNIOR SUITE EXECUTIVE SEA VIEW JACUZZI

2Ad

178

235

288

326

393

2Ad+1ch(0-1)

178

235

288

326

393

2Ad+1ch(2-11.99)

190

248

299

338

406

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА КОМПЛЕТ ПАНСИОН ПЛУС

DOUBLE DELUXE BEACH FRONT SEA VIEW

2Ad

181

220

263

320

359

2Ad+1ch(0-1)

181

220

263

320

359

2Ad+1ch(2-11.99)

202

240

283

340

379

FAMILY JUNIOR SUITE BEACH FRONT SEA VIEW

2Ad

210

267

320

359

425

3Ad

251

308

360

399

466

3Ad+1ch(0-1)

251

308

360

399

466

3Ad+1ch(2-11.99)

271

328

381

419

486

2Ad+1ch(0-1)

210

267

320

359

425

2Ad+1ch(2-11.99)

231

288

340

379

446

2Ad+2ch(0-1)

210

267

320

359

425

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

231

288

340

379

446

2Ad+2ch(2-11.99)

251

308

360

399

466

JUNIOR SUITE DELUXE BEACH FRONT SEA VIEW WITH JACUZZI

2Ad

230

287

349

397

460

3Ad

270

327

390

438

499

3Ad+1ch(0-1)

270

327

390

438

499

3Ad+1ch(2-11.99)

290

347

410

457

519

2Ad+1ch(0-1)

230

287

349

397

460

2Ad+1ch(2-11.99)

250

307

369

418

480

2Ad+2ch(0-1)

230

287

349

397

460

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

250

307

369

418

480

2Ad+2ch(2-11.99)

270

327

390

438

499

DOUBLE EXECUTIVE SEA VIEW

2Ad

172

201

234

282

320

2Ad+1ch(0-1)

172

201

234

282

320

2Ad+1ch(2-11.99)

192

221

254

303

340

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

143

181

206

244

273

JUNIOR SUITE LUXURY 1 BEDROOM SEA VIEW

2Ad

181

220

263

320

359

3Ad

222

260

303

360

399

2Ad+1ch(0-1)

181

220

263

320

359

2Ad+1ch(2-11.99)

202

240

283

340

379

JUNIOR SUITE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

191

239

292

339

397

3Ad

231

280

332

380

438

3Ad+1ch(0-1)

231

280

332

380

438

3Ad+1ch(2-11.99)

252

299

352

400

457

2Ad+1ch(0-1)

191

239

292

339

397

2Ad+1ch(2-11.99)

211

260

312

360

418

JUNIOR SUITE EXECUTIVE SEA VIEW JACUZZI

2Ad

210

267

320

359

425

2Ad+1ch(0-1)

210

267

320

359

425

2Ad+1ch(2-11.99)

231

288

340

379

446

Мин. престој

5

5

5

5

5

Комплет пансионот вклучува и неограничени пијалоци за време на оброците (вода,сокови,точено пиви,бело и црвено вино)

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Локација: Lichnos Bay во близина на Парга

Соби: балкон,САТ ТВ,телефон,WI-FI,клима,мини бар, сеф,фен

Опис: ресторан, бар, базен, градина,лоби,паркинг, WI-FI, трансфер до Парга , бесплатни чадори и лежалки на плажа и на базен .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: