Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020/2021 first minute

Lion 4* Borovec Боровец \ Бугарија

Lion 4* Borovec
Боровец \ Бугарија

HOTEL LION**** БОРОВЕЦ 155 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

27.12-02.01

03.01-08.01
13.02-19.02

15.12-26.12
09.01-17.01
23.01-12.02
20.02-26.02

01.12-14.12
16.01-22.01
27.02-31.03

DOUBLE STANDARD

1adl

135

60

58

55

1adl+1chd 4-11.99

125

78

74

66

adl

142

89

85

76

DOUBLE LARGE

1adl

148

97

92

81

1adl+1chd 4-11.99

131

86

82

72

1adl+2chd 4-11.99

159

105

100

88

adl

149

98

94

82

2adl+1chd 4-11.99

178

117

112

98

3adl

205

136

129

114

FAMILY ROOM

1adl+1chd 4-11.99

142

104

98

88

1adl+2chd 4-11.99

171

127

116

104

1adl+3chd 4-11.99

200

142

134

120

2adl

162

118

111

100

2adl+1chd 4-11.99

191

137

129

116

2adl+2chd 4-11.99

220

157

148

132

3adl

219

156

147

131

3adl+1chd 4-11.99

248

175

165

147

adl

271

191

180

160

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 4-11.99

269

191

180

158

1adl+2chd 4-11.99

270

192

181

159

1adl+3chd 4-11.99

271

193

182

160

1adl+4chd 4-11.99

272

194

183

161

2adl

269

191

180

158

2adl+1chd 4-11.99

270

192

181

159

2adl+2chd 4-11.99

271

193

182

160

2adl+3chd 4-11.99

272

194

183

161

3adl

270

192

181

159

3ADL+1CHD 4-11.99

271

193

182

160

3ADL+2CHD 4-11.99

272

194

183

161

4adl

271

193

182

160

4adl+1chd 4-11.99

272

194

183

161

5adl

272

194

183

161

Минимум престој

5

5

5

5

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 14 дена 100%

Под дена 1 ноќевање

Под 3 денa 1 ноќевање

Под 3 денa 1 ноќевање

No Show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мнни бар, балкон,телефон,ТВ,радио,фен,тоалет

Опис:   конференциска сала ,бизнис центар, лоби бар, меана, ресторан, интернет сала, фитнес сала, менувачница,масажа,ски школа,билијард,лекарски кабинет,сеф на рецепција

Попусти и доплати:доплата за новогодишна вечера 85 ЕУР деца 45 ЕУР

Локација: 500 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,фитнес, трансфер до ски лифтовите и ски гардероба,

полупансионот вклучува вино,пиво, вода и сокови за време на вечерата

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2020 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 10% ПОПУСТ

7=6, 10=9 , 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ПОСЛЕ 27.02.2021

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД