Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Litohoro Olympus Resort Villas&Spa 4* Олимписка Ривиера \ Грција

Litohoro Olympus Resort Villas&Spa 4*
Олимписка Ривиера \ Грција

 

LITOHORO OLYMPUS RESORT VILLAS &SPA 4* LITOHORO                                 www.litohororesort.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

10/0

01.03-15.05

16.05-10.06

11.06-30.06

01.07-28.07

29.07-28.08

29.08-04.09

05.09-18.09

Classic Room

41

46

64

87

98

87

64

Трето лице

23

23

29

29

35

29

29

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Room Sea View

52

58

87

104

110

104

87

Трето лице

23

23

29

29

35

29

29

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

29

23

23

Superior Room Olympus View

46

52

75

93

104

93

75

Трето лице

23

23

29

29

35

29

29

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

29

23

23

Superior Suite With Jacuzzi

64

70

104

116

127

116

104

Трето лице

23

23

29

29

35

29

29

Четврто лице

23

23

29

29

35

29

29

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

29

23

23

V.I.P Private Villa

75

87

133

150

168

150

133

Трето лице

23

23

29

29

35

29

29

Четврто лице

23

23

29

29

35

29

29

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

29

23

23

Комплет Пансион

17

17

17

17

17

17

17

деца од 2-11.99 год.

11

11

11

11

11

11

11

Минимум престој

2

2

3

4

4

4

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00MКД

Cancelled 7-14 days before check-in 25% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Notes

***D Season rates (01.07-28.07) will be applied during Bank Holidays (1-3/1, 5-6/1, 24-27/3, 22-25/4, 11-13/6, 28-30/10, 24-26/12, 30/12/2022-2/1/2023)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2022 8% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.05 ДО 15.07.2022

( ЗА МИНИМУМ 5 НОЌЕВАЊА)

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРСТИГНУВАЊЕ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: