Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

LUNA BLANCA RESORT, SIDE

LUNA BLANCA RESORT, SIDE

 

 

 

 

СПЕЦИЈАЛНИ ПОПУСТИ ДО 45% ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 07.06.2021

ЧАРТЕР ПРОГРАМА АНТАЛИЈА, ТУРЦИЈА

LUNA BLANCA RESORT & SPA 5*****, SIDE - www.lunablancahotel.com

ТЕРМИН

РЕДОВНИ ЦЕНИ

ЦЕНИ СО ПОПУСТ

19.06-27.06.2021

926€

590€

26.06-04.07.2021

926€

650€

03.07-11.07.2021

980€

680€

10.07-18.07.2021

1005€

750€

17.07-25.07.2021

1005€

750€

24.08-01.08.2021

1005€

750€

31.07-08.08.2021

1005€

820€

07.08-15.08.2021

1005€

820€

14.08-22.08.2021

1005€

820€

21.08-29.08.2021

1005€

820€

28.08-05.09.2021

950€

775€

ПОЛИТИКА ЗА ДЕЦА СО 2 ВОЗРАСНИ ЛИЦА

1-во дете до 11,99г.

190€

190€

2-ро дете до 11,99г.

250€

250€

newwaysoftravel Превземи целосна понуда   

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: