Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

MAGNA GRAECIA 4* DASSIA

MAGNA GRAECIA 4* DASSIA

MAGNA GRAECIA 4* DASSIA                             www.ionian-hotels.com       

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

01.05-29.05

03.10-20.10

30.05-02.06

03.06-15.06

16.06-30.06

01.07-14.07

15.07-24.08

25.08-15.09

16.09-29.09

30.09-02.10

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

74

73

84

114

120

129

128

122

86

1Ad+1ch(0-13.99)

74

73

84

114

120

129

128

122

86

1Ad+2ch(0-13.99)

74

73

84

114

120

129

128

122

86

DOUBLE ROOM

2Ad

77

73

82

119

127

129

134

119

86

3Ad

104

98

111

161

171

175

181

161

116

2Ad+1ch(0-13.99)

77

73

82

119

127

129

134

119

86

FAMILY ROOM

2Ad

77

73

86

125

133

135

140

126

88

3Ad

104

98

117

168

179

181

189

170

119

3Ad+1ch(0-13.99)

104

98

117

168

179

181

189

170

119

2Ad+1ch(0-13.99)

77

73

86

125

133

135

140

126

88

2Ad+2ch(0-13.99)

96

91

108

156

166

168

176

158

111

Мин. престој

3

1

5

5

5

5

5

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Локација: Дасиа , 200 метри од плажа

Соби: клима, тоалет, балкон,телефон,ТВ

Опис: ресторан,бар,пул бар, паркинг,отворен базен,детско игралиште,градина

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 SPO 1771

УПЛАТА 50 % ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ