Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

MAGNA GRAECIA 4* DASSIA

MAGNA GRAECIA 4* DASSIA

MAGNA GRAECIA 4* DASSIA                             www.ionian-hotels.com       

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

01.05-29.05

03.10-20.10

30.05-02.06

03.06-15.06

16.06-30.06

01.07-14.07

15.07-24.08

25.08-15.09

16.09-29.09

30.09-02.10

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

74

73

84

114

120

129

128

122

86

1Ad+1ch(0-13.99)

74

73

84

114

120

129

128

122

86

1Ad+2ch(0-13.99)

74

73

84

114

120

129

128

122

86

DOUBLE ROOM

2Ad

77

73

82

119

127

129

134

119

86

3Ad

104

98

111

161

171

175

181

161

116

2Ad+1ch(0-13.99)

77

73

82

119

127

129

134

119

86

FAMILY ROOM

2Ad

77

73

86

125

133

135

140

126

88

3Ad

104

98

117

168

179

181

189

170

119

3Ad+1ch(0-13.99)

104

98

117

168

179

181

189

170

119

2Ad+1ch(0-13.99)

77

73

86

125

133

135

140

126

88

2Ad+2ch(0-13.99)

96

91

108

156

166

168

176

158

111

Мин. престој

3

1

5

5

5

5

5

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Локација: Дасиа , 200 метри од плажа

Соби: клима, тоалет, балкон,телефон,ТВ

Опис: ресторан,бар,пул бар, паркинг,отворен базен,детско игралиште,градина

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 SPO 1771

УПЛАТА 50 % ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: