Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Makednos 3*, Ситонија

Makednos 3*, Ситонија

MAKEDNOS 3* NIKITI                                                                www.hotelmakednos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

01.05-05.06

16.09-01.10

06.06-30.06

29.08-15.09

01.07-27.07

 

28.07-28.08

SINGLE ROOM

1Ad

28

55

64

95

1Ad+1ch(0-2)

28

55

64

95

DOUBLE ROOM

2Ad

35

70

80

118

2Ad+1ch(0-2)

35

70

80

118

2Ad+1ch(3-12.99)

35

70

80

118

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

35

70

80

118

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

35

70

80

118

2Ad+2ch(3-12.99)

44

86

99

148

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

SINGLE ROOM

1Ad

38

65

74

105

1Ad+1ch(0-2)

38

65

74

105

DOUBLE ROOM

2Ad

54

88

99

138

2Ad+1ch(0-2)

54

88

99

138

2Ad+1ch(3-12.99)

64

98

108

147

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

54

88

99

138

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

64

98

108

147

2Ad+2ch(3-12.99)

82

125

138

187

Мин. Престој

2

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Описпаркинг, отворен базен, WI-FI, бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски базен,

ресторан,бар

Соби:клима, САТ ТВ, телефон,сеф,фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.02.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: