Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Makednos 3*, Ситонија

Makednos 3*, Ситонија

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAKEDNOS 2* NIKITI                                www.hotelmakednos.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

25.05-31.05

01.06-15.06

16.06-05.07

06.07-25.08

26.08-10.09

11.09-27.09

Family Apartment

36

50

57

88

57

50

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room

36

47

54

81

54

47

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room

34

42

50

72

50

42

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-6.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 7-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-6.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 7-11.99 г.

17

17

17

17

17

17

Мин. Престој

3

5

5

5

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски базен,

ресторан,бар

Соби:клима, САТ ТВ, телефон,сеф,фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 70% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: